Hakkımızda

AHD DURAK HUKUK BÜROSU: DOĞRULUK VE ADALET İÇİN VARIZ!

avukat ahmet hilmi durak

Adalete olan inancımız ilk mesleğe başladığımız gibi hala ilk günkü heyecanıyla devam ediyor. İstanbul merkezli olarak uzun yıllardan bu yana faaliyetteyiz. Bizden yardım isteyen müvekkillerimizin vicdanı ve sesi olmaya devam ediyoruz. 

Tüm alanlarda uzman avukat personelimizle, müvekkillerimize çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz. 

AHD Hukuk Bürosu Kurucu olan Avukat Ahmet Hilmi Durak öncülüğünde, adaleti sağlama yolunda müvekkillerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz. 

Türkiye’nin her ilinde birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Böylece Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sizlere hızlı ve kesintisiz hizmet veriyoruz. 

Adalet Adına Neler Yapıyoruz?

Hukuk biliminin tüm branşlarında uzmanız. Uzman olduğumuz hukuk branşları: 

Aile Hukuku

Medeni hukukun alt dalı olan Aile hukuku sayesinde, aile ilişkilerindeki sorunlar kısa sürede çözüme kavuşur. Müvekkillerimize bu branşta hizmet veriyoruz. Sorunu tam olarak anlayıp, kapsamlı çözümler sunuyoruz. 

Ceza Hukuku

Suç ve ceza alanlarında düzenleme sağlayan ve bu alandaki sorunları çözmeyi amaçlayan hukuk branşlarından bir tanesidir. Ceza avukatlarımız alanında uzman ve bilgi birikimine sahiptir.

Gayrimenkul Hukuku

Taşınmazlar nezdinde yaşanan sorunları, konusunda uzman avukat personelimizle kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Miras Hukuku

Kişinin yaşamını yitirmesiyle, sahip olduğu tüm mal varlığı ne yazık ki ülkemizde, büyük sorunlara yol açar. Mal paylaşımı konusu sıkıntılı bir sürecin ve uzmanlık isteyen sorunların çözülmesini gerektirir. Bu süreçte uzmanlık ve tecrübe hayati öneme sahiptir.

Bilişim Hukuku

Sayısal ve dijital bilgilerin korunması kanunu kapsamında, internet üzerinde kurumlar ve bireylerin sorumluluğu daha da arttı. Bilişim suçları oldukça hassas bir konu. Üstelik kanun nezdinde çok ağır yaptırımları var. 

İcra ve İflas Hukuku

Borcunu ödemeyen borçlunun ve alacağını alamayan alacaklının tüm sorunlarını, konusunda uzman avukat personelimizle kısa sürede çözüyoruz.

Tazminat Hukuku

Ülkemizdeki hukuki düzenin meşru kabul etmediği durumlarda meydana gelebilecek maddi ve manevi hasarların giderilmesi, kamu vicdanı nezdinde önemlidir. Zarar gören kişinin tüm haklarının tam olarak alınması gerekir. Bunun gerçekleşebilmesi için de konusunda uzman ve deneyimli avukatlara ihtiyaç vardır.

İş Hukuku

İşçi ile işveren arasındaki anlaşmazlıkları gideren İş Hukuku, ülkemizdeki en önemli hukuk disiplinlerinden bir tanesidir. Çalışma hayatının sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için işçinin ve işverenin haklarının korunması gerekir.

Kendimizi Çok İleride Görüyoruz!

Sürekli gelişen dünyada üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya devam ediyoruz. Güncel olanı takip ederek, müvekkillerimizi en iyi şekilde savunmayı kendimize birincil görev edindik. 

Hedefimiz Daha Fazla Adalet

Adaletin gerçekleşmesi adına tüm deneyimlerimizi ve uzmanlık alanlarımızı verimli bir şekilde kullanıyoruz. 

AHD Durak Hukuk ile tüm haklarınız güven altında!